درخواست مشاوره رایگان

در صورت تمایل برای تماس با ما، دریافت مشاوره رایگان و گفتگو پیرامون ایده یا پروژه‌تان، فرم زیل را پر کرده و برای ما ارسال کنید.

«بستن پنجره»

خدمات سورن دیتا

سرویس‌ها و خدمات

با سرویس‌ها و خدمات سورن دیتا بیشتر آشنا شوید ...

طراحی وبسایت حرفه‌ای

طراحی سایت

ما در سورن دیتا با طراحی یک وبسایت زیبا، کارآمد و مطابق با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو ممکن به مشتریان بالقوه معرفی کرده و باعث پیشرفت و رونق کسب‌و‌کارتان شوید.

طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب

طراحی پوسته وردپرس

مزیت استفاده از نرم‌افزارهای اختصاصی این است که آنها تنها بر اساس نیازها و اهداف کسب‌و‌کار شما طراحی و پیاده‌سازی می‌شوند. اگر برای سازمان یا کسب‌و‌کار خود نیاز به طراحی یک نرم‌افزار اختصاصی تحت وب دارید، سورن دیتا برای شما پیشنهاد ویژه ای دارد.

طراحی و توسعه نرم افزارهای همراه

طراحی و توسعه اپلیکیشن همراه

امروزه شاهد استفاده تعداد کثیری از افراد جامعه از تلفن‌های هوشمند هستیم. آیا تا به حال به این افراد بعنوان یک بازار هدف نگاه کرده‌اید؟ آیا برای سازمان یا کسب‌و‌کار خود نیاز به یک اپلیکیشن همراه حرفه‌ای و مطمئن دارید؟ با ما تماس بگیرید!

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

آیا می‌خواهید وبسایت‌تان در رتبه‌های بالاتری در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد؟ آیا می‌خواهید ترافیک وبسایت خود را توسط موتورهای جستجو بالا ببرید؟ سورن دیتا می‌تواند با ارائه خدمات سئو شما را در رسیدن به این امر یاری کند.

تعیین تعرفه و دریافت مشاوره رایگان

ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب‌و‌کار هوشمند شما تدوین نماییم.

درخواست مشاوره رایگان