درخواست مشاوره رایگان

در صورت تمایل برای تماس با ما، دریافت مشاوره رایگان و گفتگو پیرامون ایده یا پروژه‌تان، فرم زیل را پر کرده و برای ما ارسال کنید.

«بستن پنجره»

سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

سئو چیست؟

سئو و بهینه سازی سایت برای گوگلسئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد.

فاکتورهای زیادی در سئو سایت تاثیر گذار هستند. از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی از سایت‌های دیگر. گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را نیز سئو می‌نامیم.

سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو نظر یاهو و بینگ کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

 


چرا سئو؟

رتبه بالا در سئو گوگل

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از طریق موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. بطوریکه گفته می‌شود اگر موتورهای جستجو وجود نداشتند، اینترنت به شکل امروزی پیشرفت نمی‌کرد. از این‌رو سئوی مناسب، کلید شما برای رسیدن به بازدیدکننده بیشتر و در نتیجه مشتریان بیشتر و سود بیشتر است!

علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند. به همین دلیل در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی و تبلیغاتی مشتریانی که از موتورهای جستجو به وبسایت شما وارد می‌شوند، اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت؛ و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد!

اگر می‌خواهید وبسایت‌تان در رتبه‌های بالاتری در نتایج موتورهای جستجو قرار گرفته و به طبع، مشتریان بیشتری را از این طریق جذب کنید؛ سورن دیتا می‌تواند با ارائه خدمات تخصصی سئو شما را در رسیدن به این امر یاری کند!


برخی از خدمات سورن دیتا سورن دیتا در زمینه سئو

  • استفاده از روش‌های استاندارد، معقولی و اصولی
  • افزایش سرعت بارگزاری وبسایت
  • رفع ایرادات فنی و مشکلات سئو/برنامه‌نویسی
  • آنالیز و بررسی دقیق وبسایت شما و رقیبان‌تان
  • ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و معتبر
  • افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مهم
  • افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو
  • تعرفه مناسب و معقول

 


تعیین تعرفه و ثبت سفارش

با توجه به نوع قالب مورد نظر مشتری و همچنین امکانات و ویژگی‌های مورد نیاز، هزینه طراحی و پیاده‌سازی پوسته وردپرس می‌تواند متفاوت باشد. از این رو لطفا جهت تعیین تعرفه، مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

 

  • پشتیبانی آنلاین (تلگرام): SorenDataSupport@
  • ایمیل: hi@sorendata.com

 

علاوه بر روش‌های ذکر شده در بالا شما می‌توانید برای ارتباط با ما از صفحه تماس با ما استفاده کرده و یا در باکس پایین، بر روی دکمه «درخواست مشاوره رایگان» کلیک کنید. سپس فرمی که برایتان نمایش داده خواهد شد را پر کرده و برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن به آن پاسخ خواهند داد.

تعیین تعرفه و دریافت مشاوره رایگان

ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب‌و‌کار هوشمند شما تدوین نماییم.

درخواست مشاوره رایگان